BİZ KİMİZ?

AHMETOĞLU KONSERVE TARIM LİMİTED ŞİRKETİ

 • AHMETOĞLU KONSERVE TARIM LİMİTED ŞİRKETİ

  AHMETOĞLU KONSERVE TARIM LİMİTED ŞİRKETİ yıllardır sağlıklı ve kaliteli ürün portföyünden ödün vermeyen konserve gıda üreten bir tedarik firmasıdır. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak firmamızın başta gelen vizyonudur. Siz müşterilerimize daha kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için her yıl kalite güvence sistemlerine düzenli olarak yatırım payı ayırmaktayız. Ahmetoğlu ailesi olarak sizlerden gelen olumlu ve olumsuz bildirimleri görmekten mutluluk duyarız. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında geri bildirim ve her türlü sorularınız için export@ahmetoglugida.com mail adresine mail atmaktan çekinmeyiniz.

  Önerileriniz bizim için önemlidir. Sloganımızda olduğu gibi doğal, geleneksel ve aynı zamanda yenilikçi üretim ve yönetim anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

  Değerlerimiz

  İş disiplini : Verimli ve etkili çalışabilmemiz için iş disiplini kuruluşumuz için çok önemlidir. Dolayısıyla, müşterilerimize verdiğimiz hizmet de aynı derecede önemlidir.

  Saygı : Çevreye, doğaya ve insana olan saygımız daimidir. Yaptığımız işler her zaman bu çerçeve içindedir.

  Ekip Ruhu : Başarılarımızın temeli ekip ruhuna dayanmaktadır. Henry Ford’un şu sözünü hatırlatmak isteriz : “ Bir araya gelmek bir başlangıçtır, beraberliği sürdürmek bir ilerlemedir, beraber çalışmak ise bir başarıdır.”

  Gelişim : Gelişmeye açık, ilerleyici bir politikaya sahip bir kuruluşuz. Hatalardan ders çıkarıp gelişmek bizim olmazsa olmazımızdır.

Şirket Misyonumuz
...

•Tüketici memnuniyetini en üst düzeyde tutan, kalite ve hijyenden asla ödün vermeyen, yenilikçi bir kuruluş olmak,

•Müşteri odaklı hizmet sistemini benimsemek ve teknolojik gelişmeleri takip ederek onları uygulamak,

•Gıda güvenliği yönetim sistemleri şartlarına uymak,

•Çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin desteği ile doğaya, çevreye, yasal kurallara uygun kaliteli ve sağlıklı ürünler üretmek,

Şirket Vizyonumuz
...

•Türkiye’de ve dünyada değişmez bir lezzet kültürü yaratmak,

•Tüm çalışanlarımınızın katılımını sağlayarak ekip ruhu oluşturarak sektörde öncü firmalardan olmak,

•Kuruluşumuzun bilinirliğini dünya çapında arttırmak ve kaliteden ve gıda güvenliğinden ödün vermeyen bir dünya markası haline gelmek,

Tarihçemiz
...

Ahmetoğlu şirketinin geçmişi değerli büyüklerimiz Ahmet SÜRER ve Mümtaz Ekmekçi’nin 1950 yılında başlayan faaliyetlerine dayanır. 1984 yılında babamız Ahmet SÜRER işletmecilik faaliyetlerine başlayarak gıda üretim sektörüne giriş yapmış, şirketimizin 1950 yılında başlayan ticaret faaliyetleri günümüze kadar gelmiştir 2014 yılında 3. nesil şirketle kurumsallaşma faaliyetlerine başlayarak Ahmetoğlu Konserve Tarım Limited Şirketi kurulmuştur. Şirketimiz, her geçen yıl üretim kapasitesini arttırarak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde tutarak , yurt içi ve yurt dışında saygın markalar arasına girerek değerine değer katmıştır. Sebze çeşitliliğini göz önünde bulundurarak Türkiye’nin farklı topraklarında ekim yaptıran Ahmetoğlu Konserve Tarım Limited Şirketi, sebzelerini uzman ziraat mühendisleri gözetiminde, insan sağlığına zararlı olabilecek tüm riskleri sıfıra indirerek yetiştirmektedir. Ahmetoğlu Konserve Tarım Limited Şirketi, yıllar içersinde vizyonunu geliştirerek, büyüyerek ürün gamına yeni lezzetler katmıştır. Turşu biber çeşitleri başta olmak üzere, ızgara sebzeler, zeytin ve sos çeşitleri ve organik bir çok ürün üretmeye devam etmektedir. Ahmetoğlu Konserve Tarım Limited Şirketi,Türkiye’nin farklı topraklarında yetiştirdiği çeşitli ürünlerini, en doğal, en lezzetli ve en sağlıklı şekilde sofralarınıza sunmaya devam edecektir.